INFORMACE O ŠKOLE

SOŠ INFORMATIKY A SPOJŮ A SOU KOLÍN

INFORMACE O ŠKOLE

SOŠ INFORMATIKY A SPOJŮ A SOU KOLÍN

O NÁS

J sme organizace operující v planetární soustavě Spoje-1. Naším úkolem je vzít si pod svá křídla mladé studenty a studentky, a rozšířit tím naši posádku. V naší posádce může být kdokoliv, kdo se zajímá o ekonomiku anebo počítače a technologie. I ty můžeš být součástí! Naše planetární soustava je rozdělena do čtyř obydlených planet: Spoje-1a, Spoje-1b, Spoje-1c a Spoje-1e. Každá z nich je hlavní centrálou pro určité obory naší organizace. Nalezneš u nás tři hlavní profese, Ekonomika a podnikání, Informační technologie a Elektrotechnika, u druhého ze zmíněných povolání si také po třech letech zvolíš specializaci, která ti nejlépe vyhovuje. Více o daných profesích nalezneš zde. A pokud nevíš pro co se rozhodnout, zkus si náš kvíz!

V centrálním monolitu toho nalezneš mnoho, od meziplanetární odpočívárny, kam si můžeš kdykoliv zajít, přes jídelnu, až po vybavené počítačové učebny, kde se můžeš pustit do svých projektů! Také u nás můžeš získat mnoho certifikátů, které rozhodně využiješ dále v životě. Vedení posádky ti vždy rádo pomůže, ať se jedná o zpracování tvých zadání či i o osobní projekty. Pokud máš strach z toho, že o určitém oboru vlastně nic nevíš, ale chceš se do něj ponořit, tak se nemusíš bát. Vše ti bude vysvětleno od začátku a jednoduše. Pokud tě zajímá více informací, tak pokračuj dále na stránce, případně zajdi na naší mateřskou stránku.


Proč se k nám přidat?

NAŠE VIDEO


Často kladené otázky

Kde najdu rozvrh a známky?
Naše organizace využívá aplikaci Bakaláři, kde může posádka najít nejen své hodnocení a rozvrh, ale také absenci a tak dále. K aplikaci má přístup i rodič.
Kdy k vám smíme přiletět?
Přiletět na den otevřených dvěří můžete každoročně, více informací a také připravené video z minulého roku, si můžete prohlédnout zde.
Jak velkou posádku přijímáte?
Pro obor Informační technologie nabíráme až 60 uchazečů. Pro obor Ekonomika a podnikání a Mechanik elektrotechnik jich nabíráme 30.
Kolik mě bude stát strava?
Jídelna je k dispozici celé posádce a může si zde vybírat ze dvou jídel, dále je k dispozici vesmírný bufet a automaty. Celodenní strava 98,- Kč / den, cena oběda 35,- Kč.
Jak je to s ubytováním?
Pro personál jsou připravené pokoje, ktere se nacházení přímo v části naší hlavní budovy, cena pokojů je 1000,- Kč / měsíc pro jednolůžkové, 1200,- Kč / měsíc pro vícelůžkové.
Kdy si volím specializaci?
Specializace se volí po 3 letech v naší organizaci. Takže pokud si ještě nejste jisty jaký obor je ten váš, rádi vám pomůžeme s výběrem.